GI-G4C-W105-30
Green Ignite Inc
Producto No:
GI-G4C-W105-30
Fabricante:
Green Ignite Inc
Descripción:
LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
En stock : 60
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications General Purpose Lighting
Configuration 15 Round
Color White, Warm
Size / Dimension 0.550" Dia x 1.340" H (13.97mm x 34.04mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Base Type G4
Wavelength 3000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V