GI-G4SR-W180-30
Green Ignite Inc
Producto No:
GI-G4SR-W180-30
Fabricante:
Green Ignite Inc
Descripción:
LED MINIATURE LAMP; 2.1W, 240LM,
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications General Purpose Lighting
Configuration 12 Round
Color White, Warm
Size / Dimension 0.900" Dia x 1.210" H (22.86mm x 30.73mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Base Type G4
Wavelength 3000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V