GK220M36-35W
HenLv Power
Producto No:
GK220M36-35W
Descripción:
AC/DC CONVERTER 36V 35W
Guía del usuario
Series -
Power (Watts) 35W
Efficiency 85%
Voltage - Isolation 3000 V
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 36V
Package Case
Mounting Type -
Size / Dimension 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC