GK220S36-200W
HenLv Power
Producto No:
GK220S36-200W
Descripción:
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Guía del usuario
Series -
Power (Watts) 200W
Efficiency 86%
Voltage - Isolation 3000 V
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 36V
Package Case
Mounting Type -
Size / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC