GMC21CG3R3C50NTD
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC21CG3R3C50NTD
Descripción:
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0805
En stock : 170000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±0.25pF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3.3 pF