GMC31CG431G200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC31CG431G200NT
Descripción:
CAP CER 430PF 200V C0G/NP0 1206
En stock : 8000
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 430 pF