GMC31CG9R1C100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC31CG9R1C100NT
Descripción:
CAP CER 9.1PF 100V C0G/NP0 1206
En stock : 16000
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±0.25pF
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 9.1 pF