GMC31X7R103K50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC31X7R103K50NT
Descripción:
CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
En stock : 340000
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 10000 pF