GMC31X7R105M50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC31X7R105M50NT
Descripción:
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
En stock : 954000
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1 µF