GMC31X7R335M25NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC31X7R335M25NT
Descripción:
CAP CER 3.3UF 25V X7R 1206
En stock : 24000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series GMC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3.3 µF