GMC32CG222J200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC32CG222J200NT
Descripción:
CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1210
En stock : 9000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series GMC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2200 pF