GMC32X6S106K25NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC32X6S106K25NT
Descripción:
CAP CER 10UF 25V X6S 1210
En stock : 280500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 500
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Active
Ratings -
Series GMC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 10 µF