GMC32X7R105M100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC32X7R105M100NT
Descripción:
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
En stock : 263000
Precio Ext
  • 1000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1 µF