GMC32Y5V154M50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC32Y5V154M50NT
Descripción:
CAP CER 0.15UF 50V Y5V 1210
En stock : 21000
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.15 µF