GMC32Z5U333M50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC32Z5U333M50NT
Descripción:
CAP CER 0.033UF 50V Z5U 1210
En stock : 12000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient Z5U
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.033 µF