GMC45X7R105M100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
GMC45X7R105M100NT
Descripción:
CAP CER 1UF 100V X7R 1825
En stock : 10000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.248" W (4.50mm x 6.30mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.126" (3.20mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1 µF