Hogar / Pads, Sheets / GPVOUS-0.060-AC-0816
minImg
GPVOUS-0.060-AC-0816
Bergquist
Producto No:
GPVOUS-0.060-AC-0816
Fabricante:
Bergquist
Descripción:
THERM PAD 406.4X203.2MM W/ADH
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier Sil-Pad
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0600" (1.524mm)