Hogar / Memory / GS8342T18BGD-400I
minImg
GS8342T18BGD-400I
GSI Technology Inc.
Producto No:
GS8342T18BGD-400I
Paquete:
165-FPBGA (13x15)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V