Hogar / Memory / GS88018CGT-333I
minImg
GS88018CGT-333I
GSI Technology Inc.
Producto No:
GS88018CGT-333I
Paquete:
100-TQFP (20x14)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 100-TQFP (20x14)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 9Mbit
Package / Case 100-LQFP
Technology SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V