LEMO
Producto No:
GSC.3S.290.CM52Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GRIP 4.2-5.2MM M15 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.170" (4.32mm) |
| Thread Length | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | IP50 |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.319" (8.1mm) |
| Material | Brass |
| Thread Size | M15x1 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| Includes | Collet Nut |
| Series | 3S |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | LEMO |
| Package | Bag |
| Base Product Number | GSC.3S |
| Conduit Hub Size | - |