Hogar / TVS Diodes / GSESLC24VD323S-2B
minImg
GSESLC24VD323S-2B
Good-Ark Semiconductor
Producto No:
GSESLC24VD323S-2B
Paquete:
SOD-323
Descripción:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, LOW CA
En stock : 6000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 9A
Applications Ethernet, USB
Capacitance @ Frequency 1pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 54V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V