MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
GSM60A12-P1J
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$26.999
$26.999
10
$26.16775
$261.6775
25
$24.92192
$623.048
50
$24.09124
$1204.562
100
$22.42988
$2242.988
250
$22.09757
$5524.3925
500
$20.404024
$10202.012
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Approval Agency | CB, CE, cRUus, TUV |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 4.92" L x 1.97" W x 1.24" H (125.0mm x 50.0mm x 31.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Series | GSM60A (60W) |
| Power (Watts) | 60 W |
| No Load Power Consumption | 100mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 39.4" (1.00m) |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 80 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | GSM60A12 |