GT11-8DP-HU
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
GT11-8DP-HU
Descripción:
CONN ML HSG 8POS 2.80MM
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color -
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.161" (4.10mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Obsolete
Series GT11
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.110" (2.80mm)