GT32-10S-1.5C
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
GT32-10S-1.5C
Descripción:
CONN SOCKET HSG 10POS 1.50MM
En stock : 73
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Gray
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series GT32
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.059" (1.50mm)