GT32-19DP-0.75H
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
GT32-19DP-0.75H
Descripción:
CONN HEADER SMD R/A 19POS 1.5MM
En stock : 149
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insulation Height 0.501" (12.73mm)
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) -
Contact Type Male Pin
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Contact Material -
Connector Type Header
Style Board to Cable/Wire
Features Shielded, Solder Retention
Pitch - Mating 0.059" (1.50mm)