GT.375X60C2
HellermannTyton
Producto No:
GT.375X60C2
Fabricante:
HellermannTyton
Descripción:
HOOK&LOOP TIE BLACK 40LBS 6"
Guía del usuario
Shape Rectangular
Color Black
Material Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Mounting Type -
Product Status Active
Series -
Type Hook and Loop - Tie
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr HellermannTyton
Features -
Package Bulk
Width 0.375" (9.53mm)