Hogar / Single IGBTs / GT50JR21(STA1,E,S)
minImg
GT50JR21(STA1,E,S)
Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
GT50JR21(STA1,E,S)
Paquete:
TO-3P(N)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
PB-F IGBT / TRANSISTOR TO-3PN(OS
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 175°C (TJ)
Test Condition -
Input Type Standard
Switching Energy -
Current - Collector (Ic) (Max) 50 A
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 600 V
Td (on/off) @ 25°C -
Supplier Device Package TO-3P(N)
Current - Collector Pulsed (Icm) 100 A
Series -
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 50A
Package / Case TO-3P-3, SC-65-3
Power - Max 230 W