GT.50X12MP2V2
HellermannTyton
Producto No:
GT.50X12MP2V2
Fabricante:
HellermannTyton
Descripción:
HOOK&LOOP TIE MAROON 40LBS 1'
Guía del usuario
Shape Rectangular
Color Maroon
Material Polypropylene (PP) Hook, Polyamide (PA) Loop
Mounting Type -
Product Status Active
Series -
Type Hook and Loop - Tie
Length 12.000" (304.80mm)
Mfr HellermannTyton
Features Flame Retardant
Package Bag
Width 0.500" (12.70mm)