GT.75X150C2
HellermannTyton
Producto No:
GT.75X150C2
Fabricante:
HellermannTyton
Descripción:
HOOK&LOOP TIE BLACK 50LBS 1.25'
Guía del usuario
Shape Rectangular
Color Black
Material Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Mounting Type -
Product Status Active
Series -
Type Hook and Loop - Tie
Length 15.000" (381.00mm)
Mfr HellermannTyton
Features -
Package Bag
Width 0.750" (19.05mm)