GTM500C2
HellermannTyton
Producto No:
GTM500C2
Fabricante:
HellermannTyton
Descripción:
CABLE TIE HLDR SNGLE SCREW 1/4"
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series -
Type Single Opening
For Use With/Related Products Grip Ties, 0.500" (12.7mm) Width
Color Black
Mfr HellermannTyton
Material Nylon, UV Resistant
Package Bulk
Mounting Type Screw, 1/4"
Size / Dimension 2.50" L x 1.00" W x 0.21" H (63.5mm x 25.4mm x 5.3mm)