Hogar / AC DC Converters / GTM9200P35012-S(R)
minImg
GTM9200P35012-S(R)
GlobTek, Inc.
Producto No:
GTM9200P35012-S(R)
Fabricante:
GlobTek, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 12V 350W
En stock : 35
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Efficiency 80%
Mfr GlobTek, Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 5.656 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, EAC
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.81" L x 4.22" W x 1.83" H (198.4mm x 107.2mm x 46.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 29.17 A
Series GTM9200P350VV-X.X-S
Power (Watts) 350W