Hogar / RF FETs, MOSFETs / GTRA184602FC-V1-R2
minImg
GTRA184602FC-V1-R2
Wolfspeed, Inc.
Producto No:
GTRA184602FC-V1-R2
Fabricante:
Wolfspeed, Inc.
Paquete:
H-37248C-4
Descripción:
490W, GAN HEMT, 48V, 2110-2200MH
Guía del usuario
Configuration -
Current Rating (Amps) -
Current - Test 150 mA
Voltage - Rated 125 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package H-37248C-4
Power - Output 460W
Series -
Package / Case H-37248C-4
Voltage - Test 48 V
Technology HEMT
Mfr Wolfspeed, Inc.
Frequency 1.805GHz ~ 1.88GHz