Hogar / RF FETs, MOSFETs / GTVA212701FA-V2-R0
minImg
GTVA212701FA-V2-R0
Wolfspeed, Inc.
Producto No:
GTVA212701FA-V2-R0
Fabricante:
Wolfspeed, Inc.
Paquete:
H-87265J-2
Descripción:
270W, GAN HEMT, 48V, 2110-2200MH
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 320 mA
Voltage - Rated 125 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package H-87265J-2
Power - Output 270W
Series GaN
Package / Case H-87265J-2
Voltage - Test 48 V
Technology HEMT
Mfr Wolfspeed, Inc.
Frequency 2.11GHz ~ 2.2GHz