H3WWH-1006M
Assmann WSW Components
Producto No:
H3WWH-1006M
Descripción:
IDC CBL - HHPL10H/AE10M/HHPL10H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color Multiple, Ribbon
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")