H4649KBZA
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
H4649KBZA
Descripción:
RES 649K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 649 kOhms
Series Holco, Holsworthy
Power (Watts) 0.5W, 1/2W