H4P24KDZA
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
H4P24KDZA
Descripción:
RES 24K OHM 0.5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24 kOhms
Series Holco, Holsworthy
Power (Watts) 1W