H4P68KFZA
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
H4P68KFZA
Descripción:
RES 68K OHM 1% 1W AXIAL
En stock : 1841
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 68 kOhms
Series Holco, Holsworthy
Power (Watts) 1W