H5N2307LSTL-E
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
H5N2307LSTL-E
Descripción:
30A, 230V, 0.052OHM, N CHANNEL M
En stock : 21000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 89
Guía del usuario
Operating Temperature -
FET Feature -
FET Type -
Mounting Type -
Product Status Active
Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Supplier Device Package -
Vgs(th) (Max) @ Id -
Series -
Power Dissipation (Max) -
Package / Case -
Technology -
Mfr Renesas Electronics America Inc
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C -