Hogar / Speakers / HAP-BME-20-13N01
minImg
HAP-BME-20-13N01
Susumu
Producto No:
HAP-BME-20-13N01
Fabricante:
Susumu
Descripción:
SPEAKER TOP PORT 72DB ROUND
Guía del usuario
Frequency Range 1.05 Hz ~ 1450 Hz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Product Status Obsolete
Material - Magnet -
Ratings -
Series -
Type General Purpose
Technology Piezo
Frequency - Self Resonant -
Mfr Susumu
Material - Cone -
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Port Location Top
Package Bulk
Efficiency - dBA 72.00
Efficiency - Testing 100mm