HAZ222MBACRAKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
HAZ222MBACRAKR
Descripción:
CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Capacitance 2200 pF