Hogar / Panel Mount / HB141810WP/12R1
minImg
HB141810WP/12R1
TPC Wire & Cable
Producto No:
HB141810WP/12R1
Fabricante:
TPC Wire & Cable
Descripción:
TERM BLK HEADER 14-18 AWG 12 POS
En stock : 1982
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 50
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 125°C
Number of Rows 12
Barrier Type Enclosed
Top Termination Screws
Voltage Rating 600V
Color White
Terminal Screw Material Steel
Mounting Type Chassis, Panel
Product Status Active
Wire Gauge 12-22 AWG
Bottom Termination Closed
Series -
Terminal Screw Finish Zinc
Mfr TPC Wire & Cable
Pitch 0.390" (9.91mm)