HC1B-7008-0187-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HC1B-7008-0187-0
Descripción:
HOSE 0.187" ID POLY BLACK
Guía del usuario
Operating Temperature -
Diameter - Inside 0.187" (4.75mm)
Color Black
Material Polyester
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 0.381" (9.68mm)