HC1B-7008-0750-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HC1B-7008-0750-0
Descripción:
HOSE 0.75" ID POLY BLACK
Guía del usuario
Operating Temperature -
Diameter - Inside 0.750" (19.05mm)
Color Black
Material Polyester
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 1.010" (25.65mm)