HCB 1005KF-330T30
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 1005KF-330T30
Descripción:
30 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
En stock : 10000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB1005KF
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A