HCB 1608KF-181T20
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 1608KF-181T20
Descripción:
180 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 7870
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 180 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB1608
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A