HCB 1608KF-601T10
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 1608KF-601T10
Descripción:
600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 7790
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A