HCB 2012KF-121T50
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 2012KF-121T50
Descripción:
120 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 7860
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB2012
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A