HCB 2012KF-151T20
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 2012KF-151T20
Descripción:
150 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A