HCB 2012KF-601T10
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 2012KF-601T10
Descripción:
600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 6000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A