HCB 3216KF-601T30
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HCB 3216KF-601T30
Descripción:
600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 2751
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB3216KF
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A